Podcast Polityczny

1. LEWI   PRAWIĄ 

Młodsze, ale średnie, pokolenie z Lewicy z Lewicą post Solidarnościową! 

Wracamy do tworzenia podcastu! Lewi Prawią Podcast , gdzie Jędrzej WłodarczykMichał Wojciechowicz rozmawiają o ważnych sprawach – z perspektywy lewicowców. Ludzi z różnych pokoleń. Czytamy,  obserwujemy i mamy ochotę wyjść z poglądami  na zewnątrz. Z Michałem lubią dyskutować od lat i czasem różnią się opiniami. Najbardziej jednak chcą pytać i poszerzać horyzonty.
Obyś żył w ciekawych czasach! W takich żyjemy i dużo się dzieje – w polityce, ekonomii, technologii, kuturze. Będziemy starali się w tym wszystkim sukcesywnie dłubać i rozkładać na czynniki pierwsze. 
Kilka odcinków za nami: o Tusku, o wkurzającej lewicy, wojnie w Ukrainie, o super bogatych, zmianach klimatycznych, o Ameryce i jej wyznawcach .
W kolejnych odcinkach m.in. Pokolenie Z i wywiad z pewnym znanym, trójmiejskim konserwatystą. W ogóle, formuła rozmów z ciekawymi ludźmi to coś, co chcemy robić .
Proszę o  obserwowanie, podpowiadanie i  subskrypcje. Jesteśmy przede wszystkim na Spotify 🎙️ Można również polajkować stronkę poniżej, tam będą wrzucane linki do odcinków i dodatkowe materiały 👇
 
2. Zapis Trójdzielni, chyba już nie aktywnej, ale istniejącej. 
Trójdzielnia co to w istocie znaczy? co chcecie? jest to podcast, czyli radio Internetowe w linkach społecznościowych znajdziecie ich przekaz. Napiszcie co Wam się podoba, a co trzeba poprawić?

Sami opisują siebie tak: Tu lewicowe głosy w Twoim domu!  Mówimy o różnych rzeczach, ale głównie o polityce. Mówimy poważne rzeczy, ale czasami żartujemy.

Zabierają głos: Anka Górska, Jędrzej Włodarczyk , Michał Wojciechowicz ,  Michał Piękoś

error: Content is protected !!