NEWS

Strona pokazująca całą serię news Strajku Kobiet

STRAJK KOBIET. Jest taka kropla, która przepełnia kielich goryczy. Wyrok TK. Wspieraj media obywatelskie. Wpłać na zrzutkę. zrzutka.pl/z/WlodekCiejkaTv

Wolna Edukacja

 

Warszawo! Na dziś: Pomoc prawna: 722 196 139. Pomoc medyczna: 530 835 872. Kanał na Telegramie: https://t.me/gdziecowwa (trzeba sobie zainstalować aplikację) O tym, że tchórz Kaczyński przeczytał o naszym wydarzeniu Blokada Sejmu i zrobił ją za nas, barierkami i policją… więc uruchamiamy inne

Gdańsk Ciotka Rewolucji

KRAKÓW

SZTUM

ZAKOPANE

WARSZAWA

WROCŁAW

GDAŃSK

GOŁY PROTEST

Częstochowa

WROCŁAW 65tys

WARSZAWA _ SEJM

WROCŁAW

Warszawa OKO

Lublin

Wrocław

Włodek Czarzasty

BYDGOSZCZ

OŁAWA

Jelenia Góra

WROCŁAW

KATOWICE

GDAŃSK

KRAKÓW

KRAKÓW 

LUBLIN

 

https://youtu.be/lS7HlxquBXY
Gdańsk – KOD przeciwko faszyzmowi
Różne opinie i odczucia z tego samego dnia.
Joanna Szkudlarek była osamotniona protestując dokładnie wtedy kiedy trzeba i napisała swoje odczucia :

“Z dzisiejszej kontrmanifestacji wracam z totalnie zdartym gardłem. Nie dlatego, że namiętnie skandowałam równościowe hasła, tylko dlatego, że krzyczałam POLICJA! POLICJA, K***A, CZEMU TAM STOICIE I SIĘ PATRZYCIE! CHODŹCIE TUUUU, POMOCY.
Usłyszałam dziś lekko z 5 razy, że Bóg mnie nie kocha, oraz że mam od razu lepiej wyjąć ch**a z gaci. Ale ostatnich kilkoro panów tylko na rozgrzewkę powiedziało mi, że mnie Bóg nie kocha, a już kilka chwil później usłyszałam zmasowane WYPIERD***J! oraz WYJMUJ CH**A Z DUPY TYPIE! I nim się obejrzałam kilku typa – na oko 4, może 7miu, otoczyło mnie wianuszkiem, w którym czułam drobinki śliny jednego z wrzeszczących na mnie typów na swoim policzku. Zdążyłam tylko pomyśleć, że żałuję, że założyłam dziś okulary, bo oczami wyobraźni czułam już szkło wbijające mi się w twarz, i przytomnie zaczęłam się wydzierać po policję. W końcu panowie policjanci podeszli, wianuszek się rozstąpił, a ja na miękkich nogach wsiadłam na swój rower i pojechałam do domu.
Jaka jest puenta tej historii?
Ano taka, że nie spotkałam dziś ani jednej znajomej osoby w tłumie. Byłam zupełnie sama z – przyznaję – dość odważnym transparentem. Nie spotkałam tam przede wszystkim nikogo, kto w ostatnich tygodniach zarzucał mi, że moje “symetrystyczne podejście” sprawia, że staję po stronie oprawcy, ani nikogo, kto uważał, że hasła Myśląca Mniejszość są ZBYT KLASISTOWSKIE żeby je popierać. Ani też nikogo, kto delikatnie tylko krytykował moje słowa, kiedy mówiłam, że pokazywanie faków to słaba metoda oporu. Bo wiadomo, najlepsza metoda oporu to siedzieć w chacie, jak naziole skandują sobie w najlepsze swoje naziolskie hasła.”

https://youtu.be/Sv7kbtQChJA
error: Content is protected !!